Про нас

Чому ми можемо гарантувати вам, що покрівля буде слугувати 10 років. Про це свідчать покрівлі, що відремонтовані починаючи з 1995 року та які слугують до цього часу. Фактично можливо говорити про гарантію в 20 років.

Важливо. частиною є те, що в 1995 році ми пройшли навчання  в Польському концерні Ізоляція в м. Zduńska Wola виконанню улаштування та ремонту покрівель. Виправляючи помилки інших покрівельників, можна було зробити висновок , що орієнтовно до 2008 року 90% будівельників не мали розуміння як треба виконувати монтаж покрівлі, особливо в частині наплавлення руберойду газовими пальниками. Це привело до  негативного відношення замовників в Україні до евро руберойду , як до такого , що дуже мало часу витримує своє функціональне призначення. Фактично для них це були викинуті гроші  “на повітря”. В Україні почали шукати альтернативу в вигляді мембран ПВХ, ТПО та ЕПДМ. Ми виконуємо покрівлі також з мембран. Це сучасний матеріал і працює він прекрасно. Але й евро руберойд рано викидати на смітник історії.  Працюючи зараз в Польщі, там виконуємо 95% робіт евро руберойдом. По трохи там виходить на ринок чудовий матеріал Різетрікс. Сподіваюсь що найближчим часом цей матеріал стане дешевше, та замінить всі інші гідроізоляційні матеріали для покрівель.

Якщо поділити вартість наших робіт на термін фактичної експлуатації покрівель, який ми можемо  підтвердити фактично, ми маємо одну з найнижчих цін в Україні.  Пропонуємо плідну співпрацю.

  

  

  

 

 

 

WordPress Theme built by Shufflehound.